KTO’DAN KADIN ve GENÇ GİRİŞİMCİLERE KREDİ DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

KTO’DAN KADIN ve GENÇ GİRİŞİMCİLERE KREDİ DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Facebook

Körfez Ticaret Odası Genç girişimciler ve kadın girişimciler icra kurulları oda bünyesinde faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Halk Bankası Körfez Şubesi ortaklığında genç ve kadın girişimciler yönelik olarak kredi destekleri bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TOPLANTI ÖNCESİ KOKTEYLDE BULUŞTULAR

Halk bankası Körfez Şube yetkilileri tarafından yapılacak olan bilgilendirme toplantısı öncesi Körfez Ticaret Odası’nda düzenlenen kokteylde bir araya gelen kadın ve genç girişimciler hem birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldular hem de kartvizit alışverişinde bulundular.

GİRİŞİMCİ FİNANSMANLARI DETAYLI OLARAK ANLATILDI

Halk Bankası Körfez Şube Müdürü Alper Cem Berber ve Meryem Yıldız Yaşar’ın bilgilendirmeleri ile başlayan toplantı Girişimci finansmanları haricinde bankacılık hizmetleri hakkında da sorusu olan üyelerin soruları ile devam etti. Halk Bankası’nın girişimcileri yakından ilgilendiren Kadın girişimci, Genç girişimci, Tekno girişimci, Cesur girişimci, Halk girişimcisi ve Usta girişimci gibi ürünlerini tanıttığı bilgilendirme toplantısı toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu