KÖRFEZ TİCARET ODASI BAŞKANLARI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

KÖRFEZ TİCARET ODASI BAŞKANLARI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

Facebook

Körfez Ticaret Odası Meclis Başkanı Güngör Ayhan ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Körfez Ticaret Odası başkanları yayımladıkları kutlama mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, kahramanca verilen destansı bir mücadelenin eseri olan Cumhuriyet’in, Türkiye’nin en büyük teminatı olduğunu belirttiler.

Kurtuluş mücadelesini zaferle taçlandırarak Cumhuriyete taşıyan ruh ve inancın 99 yıl önce olduğu gibi bugün de tüm canlılığıyla dimdik ayakta durduğunu kaydeden Körfez Ticaret Odası Başkanları, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıl dönümünü ilk günkü gurur, heyecan ve sevinçle kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, şanlı ecdadımızın yedi düvele karşı türlü yokluklar ve zorluklar içerisinde kazandığı kurtuluş mücadelesi, bizlere bugünkü genç Türkiye Cumhuriyeti’nin kapılarını aralamıştır.

Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle yad ediyor, 99 yıllık şanlı Cumhuriyet tarihimiz boyunca vatan savunmasında canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandılar.