DOĞU MARMARA KARİYER FUARI’NDA ÜYE FİRMALARIMIZ İŞ GÜCÜ İHTİYACINI KARŞILIYOR!

DOĞU MARMARA KARİYER FUARI’NDA ÜYE FİRMALARIMIZ İŞ GÜCÜ İHTİYACINI KARŞILIYOR!

Facebook

Cumhurbaşkanlığı Kariyer Merkezi olarak, Marmara Bölgesi’ndeki 15 üniversite, meslek odaları ve diğer kurumlarla işbirliği içinde Doğu Marmara Kariyer Fuarı’na Körfez Ticaret Odası da katıldı. Bu fuar, firmaların iş gücü ihtiyacını karşılamak ve potansiyel iş arayışında olan mezun veya aktif öğrencilerin taleplerini buluşturmak amacıyla düzenlendi.

Fuara katılan tüm firmalara ve öğrencilere hayırlı olsun. Bu etkinlik, iş dünyası ile genç yetenekleri bir araya getirerek geleceğin liderlerini desteklemeyi hedefliyor. İşverenler, yetenekli öğrencilerle tanışma fırsatı buldu ve öğrenciler de kariyerlerine başlamak için doğru adımları atmaya yönelik bilgi ve deneyim edindiler.

Bu fuarın, iş dünyası ve eğitim kurumları arasındaki işbirliğini güçlendirmeye katkı sağlamasını beklenmektedir. Firmaların iş ilanlarına başvurmak isteyen öğrenciler için bu fırsatı değerlendirdiler. 

Ayrıca Körfez Ticaret Odası da standında almış olduğu iş başvurularını üye firmaları ile eşleştirerek istihdam sorununa çözüm üretmeye çalışmaktadır.