Rusya Novgorot Bölgesi Kalkınma Ajansı İş Birliği Hk.

Rusya Novgorot Bölgesi Kalkınma Ajansı İş Birliği Hk.

Facebook

Sayın üyemiz,

Odamız üyelerinin ihracatlarını geliştirmek amacıyla yaptığımız çalışmalar kapsamında paydaşımız olan Rusya Novgorot Bölgesi Kalkınma Ajansı'nın Türkiye'de iş ortağı bulmak isteyen 3 firmasını 23.08.2022 Salı Günü 14:00-16:00 saatleri arasında Odamızda ağırlayacağız.

Bu işletmeler diğer ülkelere Türkiye üzerinden çıkış yapmak için al-sat ticareti veya ortak üretim için partner aramaktadırlar.

Aşağıdaki firma açıklamalarında her firmanın çalışmak istediği model açıklanmaktadır. Fakat sizler bu firmalar ile Odamızda yüz yüze görüşerek kendi çalışma modelinizi teklif edip anlaşabildiğiniz takdirde bu şekilde bir ortaklık geliştirebilirsiniz.

Görüşmeye gelecek firmaların bilgileri aşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

 

Polyketone LLC ( http://polyketon.ru ), camın farklı malzemelerle(cam, metal, taş, ahşap, kauçuk, plastik, polikarbonat, pleksiglas vb.) ultraviyole yapıştırılması ve hasarlı lamine güvenlik camının yenilenmesi için tasarlanmış UV ile kürlenen yapıştırıcılar üretmektedir.

Şirket, Türkiye'de olası ortak üretimin yanı sıra küçük tutkal ambalajları da yapabilen ortaklarla ilgilenmektedir.

Firma Sunumu: DOSYASI

 

Alumica LLC ( http://al-clean.ru), temiz odaları, ilaç fabrikaları, laboratuvarlar, gıda ve mikro elektronik yapıları ve Covid Hastanesi vb. gibi yapıların oluşturulmasında faaliyet göstermektedir.

Türk ortak üreticisi ve teknik ortağı olan şirket, fabrikalarını büyütmeyi veya yeni bir fabrika kurmayı planlayan ilaç şirketlerine Avrupalı üreticilere kıyasla çok rekabetçi fiyatlarla satış yapmakla ilgilenmektedir.

Firma Sunumu: DOSYASI

 

LLC İnşaat Ekipmanları Üretim ve Ticaret Şirketi ( https://zavdoz.ru ), ahşap ve yapıştırılmış ahşap ev kitleri tedarikçisidir.

Şirket, ortak girişim ahşap evler inşa etmek ve farklı ahşap türlerinin satışı için Türk ortak inşaatçı ve teknik ortak aramaktadır.

Firma Sunumu: DOSYASI

 

*İkili görüşmelere gelmek isteyen üyelerimizin en geç 20.08.2022 Salı Günü 17:00'a kadar https://forms.gle/zyB98oaS7qwqxZen7 linkinden katılım anketini doldurmaları gerekmektedir.